|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

دارالحدیث

لیست به روز شده کتاب های انتشارات دارالحدیث..

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (1)
برخی از بخش هایی که در این مجموعه میخوانید:
القسم الاول: الحیاة العائلیة ,...
قیمت فعلی : 1,800,000 ریال
 
نظرات (3)
رضایت زناشویی(عباس پسندیده) (مولف: عباس پسندیده)
بهترین کتاب برای شروع بهتر رابطه زناشویی
قیمت فعلی : 198,000 ریال
 
نظرات (2)
الکافی (دوره 15 جلدی) (مولف: مرکز تحقیقات إحیاء التراث موسسه)
دوره کامل اصول و فروع و روضه کتاب شریف الکافی مرحوم ثقه الاسلام کلینی رحمه الله به زبان عربی
در دسترس نیست
قیمت فعلی : 2,800,000 ریال
 
نظرات (4)
جوان، هیجان و خویشتنداری (مولف: گروه نویسندگان حدیث زندگی)
مجموعه كتاب هاى «حديث زندگى» ـ كه دومين مجلّد از آن ، اكنون پيش روى شماست ـ ، با هدف انتشار مقالات ، گفتگوها و ديگر آثار برگزيده مجلّه حديث زندگى ، طرّاحى شده است . حديث زندگى ، دوماه نامه اى علمى ، فرهنگى و ادبى ، ويژه جوانان 17 تا 29 ساله است ، كه پس از انتشار چهار پيش شماره ، از مهرماه 1380 ، هر دو ماه يك بار ، به صورت مرتّب ، منتشر و در سراسر كشور توزيع شده است . حديث زندگى ، تلاش دارد تا به صورت علمى و روشمند (امّا به زبانى ساده و امروزى) ، به دغدغه هاى فكرى و اجتماعى و موضوعات مورد علاقه و نياز جوانان بپردازد ، مروّج فرهنگ ايرانى ـ اسلامى (در همه حوزه هاى : دانش ، انديشه ، ادبيات و هنر) باشد ، از جاذبه هاى صورىِ يك نشريه ويژه جوانان (با پايبندى به ارزش ها) برخوردار باشد و در حوزه آموزه ها و باورهاى دينىِ جوانِ مسلمان ايرانى ، در حدّ توان ، به مستندسازى و اصلاح فرهنگى اهتمام ورزد . هر شماره از حديث زندگى ، از سه بخش : علمى ، اجتماعى و ادبى تشكيل شده است . بخش علمى ، مشتمل بر آثار : علمى ، اجتماعى ، روان شناسى ـ تربيتى ، مَعارفى و... در يكى از قالب هاى : مقاله (تأليف و
قیمت فعلی : 0 ریال
 
نظرات (1)
اسلام و مسائل جنسی,امور جنسی - اخلاق
قیمت فعلی : 140,000 ریال
 
نظرات (2)
رضایت از زندگی (مولف: عباس پسندیده)
«هنر رضایت از زندگی» نوشته حجت‌الاسلام عباس پسندیده از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.
رضایت‌مندی از زندگی، از جمله دغدغه‌های است که انسانها در کل زندگی با آن درگیر هستند. صاحبنظران علوم انسانی و اندیشمندان، غالباً فرمولهای برای رضایت‌مندی انسان از زندگی ارائه کرده‌اند اما امتیاز آنچه که تحت عنوان «هنر رضایت از زندگی» منتشر شده است این است که مسئله را از دیدگاه آیات و احادیث، بررسی نمود ه است.
به جهت جایگاه مهمی که مهارت «رضایت‌مندی از زندگی» در رسیدگی به تکامل معنوی دارد، قرآن، اولیای دین و معصومین(علیهم‌السلام) آموزههای فراوانی در این زمینه به پیروان خود آموخته‌اندکه حجت‌الاسلام پسندیده سعی کرد آنها را به گونه‌ای جذاب، تنظیم و دسته‌بندی کند.
این کتاب که در اصل خلاصه «رضایت از زندگی» واحد حدیث و علوم روانشناختی و پژوهشکده علوم و معارف حدیث است که از سال 1384منتشر شد در مدت 3 سال، به چاپ ششم رسید که «هنر رضایت از زندگی» چکیده و خلاصه آن است که به سفارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها تنظیم و از سوی دفتر نشر معارف منتشر شده است
قیمت فعلی : 190,000 ریال
 
نظرات (0)
فرهنگ نامه ادب (مولف: محمد محمدی ری شهری)
فصل هایی که در این کتاب می خوانید:
فصل اول: معنای ادب
فصل دوم: فضلیت ادب و ترغیب به آن
فصل سوم: ریشه های ادب
فصل چهارم: آثار ادب
فصل پنجم: مربیان و ادب آموزان
فصل ششم: روش های تربیت
فصل هفتم: آفات تادیب و تربیت
قیمت فعلی : 50,000 ریال
 
نظرات (1)
پژوهشی در فرهنگ حیا (مولف: عباس پسندیده)
نیروهای مهار کننده رفتارهای آدمی گاهی ترس، گاهی طمع و گاهی هم حیاست . در این میان حیاست که بر پایه کرامت انسانی و درک حضور استوار است. پژوهش حاضر سعی دارد که حیا را مورد بازکاوی قرار داده و آن را با زبانی غیر تخصصی تبیین نماید تا برای عموم خوانندگان مفید باشد.
قیمت فعلی : 60,000 ریال
 
نظرات (0)
اطلس غدیر و عاشورا (مولف: محمدی ری شهری)
خش اول کتاب اطلس غدیر و عاشورا به مسیر حج پیامبر اکرم (ع) از مدینه (حجةالوداع و مسیر حج امیر مؤمنان (ع) از یمن)، تصاویری از منطقه غدیر خم، وضعیت کنونی مکان غدیر خم و موقعیت جغرافیایی غدیر خم می‌پردازد.

بخش دوم شامل هفت نقشه محدوده جهان اسلام در دوره خلافت امام علی (ع)، محل نبرد جمل و مسیر حرکت دو سپاه، محل نبرد صفین و مسیر حرکت دو سپاه، محل نبرد نهروان و مسیر حرکت دو سپاه، مسیر غارتگری‌های سرداران معاویه، نقشه سیاسی استان‌های حکومت اسلام در روزگار خلافت امام علی (ع) و نقشه سیاسی استان‌های مرکزی در روزگار خلافت امام علی (ع) است.

بخش سوم با عنوان حادثه کربلا دارای پنج نقشه تقریبی کوفه هنگام قیام امام حسین (ع)، خط سیر کاروان حسینی در منطقه مکه مکرمه، خط سیر کاروان حسینی از مدینه تا کربلا، منطقه کربلا هنگام قیام امام حسین (ع) و خط سیر کاروان حسینی در بازگشت به مدینه است.
قیمت فعلی : 30,000 ریال
 
نظرات (0)
دانشنامه احادیث پزشکی 2 جلدی (مولف: محمدی ری شهری)
اثر حاضر، شامل آن دسته از احادیثی است که از زبان پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) درباره طب و طبابت، بیماری‌های جسمانی و راه علاج آنها و نیز لزوم رعایت آداب ظاهری مربوط به بدن، بیان شده است. این دسته از احادیث ـ که در منابع مختلف روایی فریقین موجود است ـ نکات مختلف پزشکی، خواصّ غذاها و ادویه‌جات و انواع خوراکی‌ها و نیز امور بایسته برای بیماران را گوشزد کرده است
قیمت فعلی : 400,000 ریال
 
نظرات (0)
نرم افزار دانشنامه احادیث پزشکی (مولف: محمد محمدی ری شهری )
مشتمل بر 2500 حدیث در زمینه پزشکی و درمان با ترجمه فارسی
آداب طبابت و وظایف طبیب
حکمت نهفته در بیماری ها
منافع بیماری و وظایف بیماران
قیمت فعلی : 50,000 ریال
 
نظرات (1)
نهج الذکر همراه با ترجمه (مولف: محمدی ری شهری)
کتاب 4 جلدی «نهج الذکر» تألیف آیت‌الله محمدی ری شهری که درباره 10 عنوان از بارزترین مصادیق ذکر در قرآن و احادیث اهل بیت(ع) به تفصیل مطالبی ارائه کرده است.
قیمت فعلی : 900,000 ریال
 
نظرات (0)
گزیده دانشنامه امیرالمومنین (مولف: محمدی ری شهری)
نگارنده در این كتاب مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خصوصیات مومنان با استناد به خطبه‌های نهج‌البلاغه شرح داده است .كتاب با مباحثی از این دست تدوین شده است : احترام، تقوی، دعا، پیش تازی در قبول حق، مشورت كردن، دشنام ندادن، وظایف كارگزاران، و بیت‌المال .این مباحث با شواهدی از نهج‌البلاغه همراه است
قیمت فعلی : 448,000 ریال
 
نظرات (0)
سیاست نامه امام علی (ع) (مولف: محمدی ری شهری)
شخصيّت والاى امير مؤمنان عليه السلام و انديشه هاى بلند و سيره خدايى او را ، مسلمانان و بسيارى از انديشمندان ديگر اديان ، به اجمال مى شناسند . آنچه بر جاى مانده است و شايسته است پژوهشگران بدان رو كنند ، ژرفكاوى در درياى بى كرانه شخصيّت و سيره او و عمق پيمايى در وادى هاى گسترده انديشه و دانش اوست ، تا برپايه دستْ مايه ها و رهاوردها ، از يك سو بتوان انديشه هاى وى را مدوّن و منسجم كرد ، و از ديگر سو به راهبردهاى عملى در عرصه زندگى فردى و اجتماعى دست يافت .
سياست نامه امام على عليه السلام ، گامى كوچك است كه با گردآورى و تنظيم متون حديثى و تاريخى و تحليل اجمالى آنها ، زمينه تدوين انديشه سياسى و سياست عملى امام على عليه السلام را فراهم مى كند . مرورى كوتاه بر متون ياد شده ، نشان مى دهد كه : عدالت ، صداقت ، احقاق حقوق ، حُرمت نهادن به انسان ، تأمين معاش و فراهم آوردن رفاه عمومى ، امنيّت ، ترويج و گسترش معنويت و ... اصول اساسى در مكتب علوى اند، كه ساختار حكومت و اقتدار حاكميت، بايد در برابر آنها انعطاف پذير باشد ، و امانت بودن حكومت ، تنها با توجه به آنها معنا مى يابد .ندارد
قیمت فعلی : 0 ریال
 
نظرات (0)
حکمت نامه کودک (مولف: محمدی ری شهری)
یکی از اساسی‌ترین اهداف تشکیل خانواده تربیت نسل صالح است. از آنجا که فرزند میوه زندگی و ثمره ازدواج است، تربیت و پرورش او برای والدین از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. از سوی دیگر دوران کودکی زیربنای شخصیت انسان و بهترین زمان برای تربیت است.
قیمت فعلی : 170,000 ریال
 
نظرات (0)
حکمت نامه جوان (مولف: محمدی ری شهری)
کتاب حکمت نامه جوان ، تا آن جا که توانسته ، رهنمودهاى قرآن و اهل بیت علیهم السلام را همراه با ارائه الگوهاى عینىِ ارزش هاى دینى و اخلاقى به جوانان ارائه مى نماید .
گفتنى است آنچه در این حکمت نامه آمده ، متن مهم ترین رهنمودهاى قرآن و احادیث اسلامى براى جوانان است که شرح آنها ، نیاز به کتاب هاى مستقل در زمینه هاى مختلف مسائل جوانان دارد و از این رو ، امید است که این مجموعه ، نه تنها براى جوانان ، بلکه براى پژوهشگران و مسئولان امور تربیتى ، مفید و کارساز باشد .
قیمت فعلی : 235,000 ریال
 
نظرات (0)
راهنمای محبت (عربی - فارسی) (مولف: محمدی ری شهری)
در كتابچه حاضر با استناد به آیات قرآن و احادیث ائمه از "دوستی مردم " و "دوستی در راه خدا" سخن به میان آمده است . عناوین فصل های كتاب عبارت اند از: دوست داشتن یك دیگر، دشمنی با یك دیگر ، عوامل دوستی ، موانع دوستی ، گزینش دوست ، آداب دوستی ، احكام دوستی ، حقوق دوستی ، آثار دوستی ، عشق ، تاكید بر دوستی در راه خدا، تاكید بر برادری در راه خدا، و آثار دوستی در راه خدا.
قیمت فعلی : 65,000 ریال
 
نظرات (0)
آینه یادها: مناسبت های شمسی و قمری در قرآن و حدیث (مولف: هادی ربانی- سید محسن موسوی)
احادیث شیعه,احادیث اهل سنت,سالشمار
قیمت فعلی : 24,000 ریال
 
نظرات (0)
در حضور دریا (مولف: حسین علیزاده (حامد) )
این کتاب شامل گزیده اشعار در مدح امام رضا (ع) می باشد
قیمت فعلی : 95,000 ریال
 
نظرات (0)
دانشنامه امام مهدی (عج)/10جلدی (مولف: محمد ی ری شهری)
قیمت واقعی : : 1,900,000 ریال
قیمت فعلی : 1,800,000 ریال
 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH