|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

مرتضوی

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (0)
آیین زندگی در پرتو سیره و کلام معصومین (ع) (مولف: آیت الله سید ابراهیم میانجی (خرد)
"این كتاب ترجمه اسپانیایی "دوازده امام" (علیهم السلام) تالیف آیت‌الله شیخ جواد تهرانی است كه با احادیثی چند همراه شده است."
قیمت فعلی : 250,000 ریال
 
نظرات (0)
فرسان الهیجاء (مولف: شیخ ذبیح الله محلاتی)
قیمت واقعی : : 400,000 ریال
قیمت فعلی : 345,000 ریال
 
نظرات (0)
کامل بهائی (مولف: عماد الدین الطبری)
کامل بهایی کتابی به زبان فارسی نوشته حسن بن علی طبری، مشهور به عمادالدین طبری عالم قرن هشتم، در موضوع امامت و تشیع. از آنجا که طبری این اثر را به بهاءالدین محمد جوینی والی اصفهان در زمان هولاکوخان مغول اهدا نموده، به کامل بهایی شهرت یافته است. مؤلف در این کتاب به موضوعاتی مانند سقیفه، مطاعن دشمنان اهل بیت و مقتل حسین بن علی(ع) پرداخته است.
قیمت فعلی : 350,000 ریال
 
نظرات (0)
تفسیر فرات (مولف: اکبر صفدری)
این کتاب تفسیر قرآن به زبان عربی و به شیوه «روایی» در قرن چهارم هجری قمری است که به تفسیر «فرات کوفی» مشهور است. تفسیر فرات، براساس ترتیب سوره ها تنظیم شده و برخلاف مفسران متقدم شیعه مانند "قمی و عیاشی" تنها آیاتی را که در شأن نزول و فضائل و تفسیر یا تاویل خاندان عصمت و طهارت و اعتقادات شیعه درباره ائمه و صحابه و تابعین بوده، برگزیده است.
قیمت فعلی : 300,000 ریال
 
نظرات (0)
المستطرفات (مولف: آیت الله سید ابراهیم میانجی (خرد)
"در این كتاب تفسیر موضوعی مختصری راجع به رحمت شدگان از نظر قرآن در 3 بخش سامان یافته است. در بخش اول اعمال و فضایل و عباداتی كه موجب رحمت و رستگاری می‏شوند معرفی شده است. مانند ایمان، تقوا، توبه، زكات، نماز، طهارت، شهادت، ایمان به قرآن و وضو. در بخش دوم اعلام، اشخاص و افرادی كه با انجام این اعمال مشمول مهر و رحمت واسعه الهی قرار گرفته‏اند، معرفی شده‏اند. در بخش سوم اقوام و ملت‏ها و جمعیت‏هایی كه در آیات قرآن نشانه‏های رستگاری و نجات آنها آمده توصیف شده‏اند."
قیمت فعلی : 300,000 ریال
 
نظرات (0)
شرح صحیفه سجادیه (مولف: آیت الله مدرسی چهاردهی)
صحیفة سجادیه، کتابی است که لفظش از کلام پروردگار فروتر و از آن چه آفریده به آن لب بگشاید، برتر است؛ به خاطر اوج بلاغت تعبیر و گوارایی بیان و برجستگی توضیح و برتری توصیف و نیکی سبک و نیکویی فصاحت و فراوانی لفظ؛ زیرا در حالی که تار آن از انوار وحی و نبوت است و پود آن از پرتو های علوم امامت و چارچوبش از استحکام عصمت است.
قیمت فعلی : 350,000 ریال
 
نظرات (0)
راه سعادت (مولف: حامد فدوی اردستانی)
كتابي است در ادله حقانيت خاتم انبيا و دين اسلام و رد شبهات نصاري و معاندين
قیمت فعلی : 150,000 ریال
 
نظرات (0)
معاویه و تاریخ (مولف: عطاردی)
این کتاب با موضوع معاویه و سرگذشت او در دوران اما علی و زندگینامه او می باشد
قیمت فعلی : 150,000 ریال
 
نظرات (0)
شفاء الصدور (مولف: میرزا ابوالفضل تهرانی)
حاج میرزا ابوالفضل کلانتری تهرانی یکی از عالمان نامدار تهران در عصر قاجار است. وی درس‌های عالی دینی را در محضر مرحوم آیة الله العظمى میرزا محمد حسن شیرازى، صاحب فتوای تحریم تنباکو، گذرانده بود. یکی از آثار وی کتاب «شفاء الصدور فی شرح زیارة العاشور» است؛ که شاید بتوان این کتاب را مشهورترین و مهم‌ترین شرحی دانست که بر زیارت عاشورا نوشته شده است.
این کتاب که از مفصل‌ترین کتاب‌ها در شرح این زیارت نیز هست؛ در سال 1309 هجرى، به زبان فارسی نوشته شده و به دلیل احاطه علمى مؤلف بر فقه و اصول وحدیث و علم هیئت و ادبیات عرب و ... نکات گوناگونى و فوائد مهمى از هر علم در این کتاب آمده است. براى عظمت کتاب همین بس که همانند میرزای شیرازی در تقریظى که براى آن نوشته می‌فرماید: « کتاب شریف «شفاء الصدور» الحق کتابی است در نهایت خوبی و تمامیت و متانت و جامع بین مراتب تحقیق و تتبع، و محیط به ذکر فضایل و معارف برای اصناف و طبقات...» (متن کامل تقریظ در ادامه می‌آید.)
قیمت فعلی : 220,000 ریال
 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH