|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

کتابچی

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (0)
منهاج البیان (مولف: شیخ علی قرنی گلپایگانی)
در مقدمه کتاب آمده است: «بحق ايشان از مصاديق عامرين مساجد بودند. اولين مسجد را در قم به‌نام مسجد گلشن بنا نمودند، مسجد جامع شهريار و مسجد حاج حسن شهريار و مسجد ولي‌عصر كرشته از مساجد احداثي آن مرحوم بوده و در قراء شهريار، مساجد متعدد بنا نمودند. احداث قبرستان عمومي بهشت‌ رضوان شهريار از يادگارهاي آن مرحوم است. اقدام بناي مرقد حضرت امامزاده اسماعيل كه مورد اعتقاد ايشان بود، آخرين اقدام آن مرحوم مي‌باشد. وي بالاخره در تاريخ اول ارديبهشت ماه 1377 شمسي در سن 84 سالگي چهره در نقاب خاك كشيد و به‌ملكوت اعلي پيوست و در ميان اندوه مردم در جوار مرقد حضرت امامزاده اسماعيل‌بن موسي‌بن جعفر(ع) مدفون گرديد.»
قیمت فعلی : 185,000 ریال
 
نظرات (0)
خصال (مولف: شیخ صدوق)
کتاب ارزنده ی خصال که نام کامل آن الخصال المحموده و المذمومه است، خصلت های پسندیده و ناپسندیده انسان را از زبان گویای پیشوایان معصوم(ع) با سبک مبتکرانه ای بیان کرده است، به گونه ای که یافتن احادیث بر اساس اعداد به راحتی صورت می پذیرد.
قیمت فعلی : 170,000 ریال
 
نظرات (0)
امالی (مولف: شیخ صدوق)
کتاب شریف از آثار ابوجعفر محمد بن على بن حسین بن موسى بن بابویه قمى رحمه الله علیه است که در جلسه هاى متعددى املاء کرده و طبق فن خود بیانات او همان متن احادیث است با سلسله سند و معمول مجالس املاء این بوده که بطور سخنرانى از حفظ ادا میشده و با توجه باین نکته تبحر شیخ بزرگوار صدوق در جمع و حفظ احادیث فریقین بخوبى آشکار است.

در كتاب حاضر، تحصیل اخلاق پسندیده از طریق آیات قرآنی، سخنان پیامبر (ص) و پیشوایان دین با بیانی ساده تشریح شده است .تمام احادیث و روایات این اثر با ذكر ماخذ همراه است .
عبارات عربی با ترجمه فارسی همراه است.
قیمت فعلی : 170,000 ریال
 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH