|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

جمال

لیست به روز شده کتاب های انتشارات انتشارات جمال

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (6)
تجارت موفق (مولف: عباس رحیمی)
این کتـاب با برشمردن ویژگی هـای بازار مسلمانـان و شنـاسانـدن آسیب های بازار فاسد، خواننده را با تجارتی موفق و منطبق با احکام اسلامی فرا می خواند. اهمّیت کار در اسلام ، آداب خرید و فروش و اخلاق فروشندگی از دیگر فصل های این کتاب می‌باشد.
قیمت فعلی : 28,000 ریال
 
نظرات (7)
جوان موفق (مولف: عباس رحیمی)
بزرگ‌ترین سرمایة هر انسانی پس از ایمان به خداوند، عمر او است. ارزش عمر انسان مؤمن هیچ‌گاه قابل محاسبه نیست. جوانی، پر نشاط‌ترین زمان این سرمایة ارزشمند است و هرکس برای بهره‌مندی بیشتر از فرصت طلایی جوانی، نیازمند شناخت درست از انسان و سرمایه‌های او است
قیمت فعلی : 73,000 ریال
 
نظرات (1)
خانواده موفق (مولف: عباس رحیمی)
در اسلام ،خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است . سلامت خانواده ، به سلامت جامعه می انجامد و آسیب اجتماع را در پی خواهد داشت . اگر به جامعه ای پیشرفته ، امن، ارزش مدار، دانش محور و باایمان و موفق می اندیشیم ، باید بدانیم که راه رسیدن به چنین جامعه ای ، تحکیم پایه های خانواده و استوار ساختن این نهاد مقدس است .
قیمت فعلی : 98,000 ریال
 
نظرات (1)
ازدواج موفق (مولف: عباس رحیمی)
ازدواج یکى از مهمّ‏ترین مراحل زندگى است. هرچه متولّیان فرهنگى، به آموزش‏هاى مرتبط به این موضوع بیشتر اهتمام کنند، جوانان عزیز کشورمان از زندگى شیرین‏ترى برخوردار خواهند بود. بسیارى از آسیب‏هاى اخلاقى و اجتماعى امروز جامعه ما، با آموختن درس‏هاى زندگى‏ساز اهل‏بیت ‏علیهم‌السلام در موضوع ازدواج، برطرف خواهد شد.
قیمت فعلی : 30,000 ریال
 
نظرات (0)
قضاوتهای امیر مومنان(ع) (مولف: ملا محمد تقی شوشتری)
در این کتاب تعدادی از داوریها و قضاوتهای حضرت علی علیه السلام آمده است. اصل کتاب به زبان عربی بوده که توسط حجت الاسلام محمد رضا سماک امانی ترجمه شده است.
قیمت فعلی : 200,000 ریال
 
نظرات (0)
مصابیح الجنان (مولف: علامه سید عباس حسینی کاشانی)
مصابیح‏‌الجنان ، دائرةالمعارفى عبادى است که هر انسان مسلمان، از بدو تولد تا پس از مرگ، با آن‏ها. سر و کار دارد . این کتاب یکى از ارزشمندترین آثار مؤلف دانشمند آن است که عمرى را در تحقیق پیرامون ادعیه امامان معصوم(ع) سپرى کرده است .
قیمت واقعی : : 550,000 ریال
قیمت فعلی : 500,000 ریال
 
نظرات (0)
نمونه های موفق (مولف: عباس رحیمی)
یکی از مهمترین نیــازهای تربیتی، شنــاخت الگوها و نمونه های موفق است. از همین روست که قرآن ‌کریم، به بیان زندگی انبیا و اولیا پرداخته و رسول بزرگوار اسلام را به عنوان بهترین سرمشق مؤمنان معرفی کرده است.
قیمت فعلی : 18,000 ریال
 
نظرات (0)
توحید مفضل (مولف: محمد مهدی رضایی)
کتاب توحید مفضل، از جمله یادگارهای معنوی حضرت امام صادق(ع) است که در آن از شگفتی های آفرینش سخن گفته شده است. از آن جا که مخاطب امام در این گفتار توحیدی،، مفضل - یکی از شاگردان امام - بوده این اثر معنوی به توحید مفضل شهرت یافته است. این سخن منسوب به امام ششم(ع) بارها به زبان فارسی ترجمه شده است.
قیمت واقعی : : 130,000 ریال
قیمت فعلی : 110,000 ریال
 
نظرات (0)
مولای ما عباس (ع) (مولف: محمد باقر بیرجندی)
مکین الاساس فی احوال مولینا ابی‌الفضل العباس اثر آیت الله محمّدباقر بیرجندی است. این اثر ضمن بررسی محکم زندگانی قمر بنی‌هاشم اطلاعات بسیار زیادی دربارة انساب و جغرافیای تاریخی یا دیگر مطالب در اختیار خواننده قرار می‌دهد
قیمت فعلی : 108,000 ریال
 
نظرات (0)
عروسی مهر و ماه (مولف: غلامرضا حیدری ابهری)
زندگى اهل‏بیت‌‏علیهم السلام لحظه به لحظه درس‏‌آموز و رشدآفرین است. حتى ازدواج و عروسى آن بزرگواران نیز انسان‏‌ساز و آموزنده است. کتاب عروسى مهر و ماه، با قلمى روان به روایت ازدواج امیرمؤمنان‏ علیه السلام با حضرت فاطمه‌‏علیها السلام پرداخته و بر نکات تربیتى این واقعه مهم تاریخى تأکید ورزیده است.
قیمت فعلی : 20,000 ریال
 
نظرات (0)
خانم شام چی داریم؟ (مولف: زینب محمودی کاشانی)
غذا خوردن، استفاده از پذیرایی خدا و انداختن سفره غذا، بهانه ای است برای با هم بودن اهل خانه تا هم بدن خود را تقویت کنند و هم بر محبت ها بیفزایند. آشپزی خانم خانه، یک تکلیف دردسرآور نیست؛ بلکه فرصتی است تا او محبتش را به دیگر اعضای خانه نشان دهد و گوشه ای از هنر والای خود را به نمایش بگذارد.
قیمت فعلی : 70,000 ریال
 
نظرات (0)
صلوات کلید حل مشکلات (مولف: علی خمسه ای قزوینی)
صلوات یکى از زیباترین اذکارى است که در روایات اسلامى مورد توجه فراوان قرار گرفته است. در کتاب صلوات کلید حل مشکلات با فضائل بیشمار این ذکر شریف آشنا مى شویم. ذکر شریف صلوات دارای حقیقتی است که باشناخت آن میتوان مشکلات مادی و معنوی خود را سامان داد. به این ذکر شریف نباید به عنوان یک ذکر شعبده بازی نگاه کرد. تنها با شناخت درست از این ذکر مهم میتوان به بخشی از برکات بیشمار آن دسترسی یافت.
قیمت واقعی : : 55,000 ریال
قیمت فعلی : 50,000 ریال
 
نظرات (0)
خانه‌داری، فرصتی است تا بانوان هنرمند، ذوق و سلیقة خود را ابراز کنند و در کنار بهره‌مندی از پاداش الهی، اهل خانه را با هنر خویش، غرق شور و نشاط و امید سازند. خانه‌داری ، جابه‌جا کردن چند وسیلة ساده و خسته کردن خود از کارهای معمولی نیست،
قیمت فعلی : 20,000 ریال
 
نظرات (0)
نام ها و لقب های حضرت زهرا(س) (مولف: علیرضا سبحانی نسب)
این اثر به بررسی نام ها و لقب های فاطمه زهرا (س) پرداخته و با یادآوری روایاتی که نام های آن حضرت را در بر داشته مجموعه ای خواندنی و جذاب پیش روی خواننده قرار داده است
فعلا به تعداد محدود موجود است
در دسترس نیست
قیمت فعلی : 30,000 ریال
 
نظرات (1)
اسراف چرا؟ (مولف: رحیم عباسی)
در دین ما ، اسراف یکی از زشت‌ترین گناهان شمرده شده است.در اهمیت اسراف همین بس که چندین آیه در قرآن ، به سرزنش اسراف کنندگان اختصاص یافته است. کتاب اسراف چرا ؟ با مدد از معارف دینی به این گناه و آثار زیانبار آن پرداخته است.
قیمت فعلی : 11,000 ریال
 
نظرات (0)
خدا شناسی (مولف: موسی سلیمانی )
خدا چه رنگى است ؟ خدا کجاست ؟ آیا خدا هم شیرینى دوست دارد ؟ خدا کامل است ، یعنى چه ؟ آیا مى‏توان با خدا تلفنى حرف زد ؟ چرا خدا جن‏ها را آفریده تا آدم‏ها را اذیت کنند ؟ آیا خدا ما را دوست دارد ؟ پرسش‏هاى مربوط به خدا ، از مهم‏ترین و اصلى‏ترین و مطرح‏ترین پرسش‏هاى کودکان و نوجوانان است .
قیمت واقعی : : 80,000 ریال
قیمت فعلی : 70,000 ریال
 
نظرات (0)
فاطمه شهر قم (مولف: ابوالفضل هادی منش)
کتاب فاطمه ی شهر قم بازنویسی بیست حکایت از کرامات فاطمه ی معصومه سلام الله علیها است که با تکیه بر وقایع مستند برگرفته از کتاب کراماتی از کریمه ی اهلبیت علیهم السلام نوشته ی علیرضا سبحانی نسب ،ارائه شده است
قیمت فعلی : 35,000 ریال
 
نظرات (0)
زندگی موفق (مولف: عباس رحیمی)
زندگی موفق بدون دانستن رازهای واقعی بهتر زیستن و به کار بستن آنها میّسر نیست. بی‌گمان تنها کسانی می‌توانند این رازها را به خوبی بشناسند و به دیگران بیاموزند که انسان را به خوبی شناخته و این رازها را در عمل به کار گرفته‌ باشند و زندگی آنان سرشار ازموفقیت شده باشد؛ از این رو اثر حاضر، دستورهای زندگی‌ساز خود را از سخنان پروردگار عالم و خاندان پاک پیامبر(ص) برگرفته و به حق، رازهای واقعی بهتر زیستن را به ما هدیه داده‌ است.
قیمت فعلی : 86,000 ریال
 
نظرات (0)
آفریده‌های زیبای خدا، مانند آینه هستند که هنرمندی و دانش و قدرت خدا را در آن می‌توانیم تماشا کنیم. دقت در زیبایی‌های آفرینش، زمینه‌ای برای انس و آشنایی کودکان با خدا و پیوند قلبی آنان با پرودگار مهربان است.‌ مجموعه ده جلدی (بنگر ببین چه زیباست)
قیمت فعلی : 130,000 ریال
 
نظرات (0)
مجموعه باغ گل محمدی (مولف: مهدی وحیدی صدر)
کودکان، پیامبر(ص) خدا را دوست دارند.
کودکان، سخنان شیرین و زیبای پیامبر خدا(ص) را بسیار دوست دارند.
در مجموعه پنج جلدی باغ گل محمدی(ص) چهل حدیث کوتاه و ساده از پیامبر مهربان آمده است.
قیمت فعلی : 60,000 ریال
 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH