|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

افق

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (0)
قیدار(چاپ دهم) (مولف: رضا امیر خانی)
در قرآن ،اسم بعضی پیامبران آمده است:اسم بعضی غیر پیامبران هم ،چه صالح و چه طالح آمده است . . . صلحا عاشق حضرت باری هستند . . . اما حضرت حق ،بعضی را خودش هم عاشق است . . . عاشقی خدا توفیر دارد با عاشقی ما . . . خدا عاشقی است که حتی دوست ندارد،اسم معشوقش را کسی بداند . . . به او می گوید،رجل.همین . . . مرد. . . . همین . . . می فرماید . . . .
بقیه داستان را در این کتاب بسیار جذاب بخوانید.
قیمت فعلی : 135,000 ریال
 
نظرات (0)
من او(چاپ سی و نهم) (مولف: رضا امیرخانی)
اولا یعنی پول خون پدرت،بالکل،به قیمت پشت جلد این کتاب است؟این قدر ارزان است؟اگر این جوری است که یکی دو تا استکان لب پر هم برای ما بریز،خودت هم بزن،روشن می شوی.کانه برادر بزرگه ی بردران کارامازوف که ابوی اش را نفله کرد.
دستت درست . . .
کتاب من او یکی از پرخواننده ترین رمان های دهه گذشته است.
قیمت فعلی : 450,000 ریال
 
نظرات (0)
شنیده ام که ستاره دریایی اگر بازوش زیر سنگ گیر بیافتد،از خیر بازو می گذرد و آن را قطع می کند.اما این مال وقتی است که ستاره بیم داشته باشد از خطر . . . دولت تا نفت دارد،خطری تهدیدش نمی کند!و این گونه،اقتصاد دولتی و مدیر سه لتی ساخته می شوند.
رضا امیرخانی نویسنده ای پایبند به اصول خود است.با این همه،آثار داستانی و حتی غیر داستانی او با استقبال شگفت اقشار گوناگون خوانندگان رو به رو شده اند.شاید راز علاقه ی مردم،مردم در صداقتی باشد که با قلم هنرمندانه ی او عجین است.
قیمت فعلی : 100,000 ریال
 
نظرات (0)
ارمیا(چاپ بیست و پنجم) (مولف: رضا امیر خانی)
بسم الله الرحمن الرحیم .
چشمان مصطفا ،ارمیا را بر خطوط کتاب ترجیح دادند ام چشم هایش مثل همیشه از نخستین در نماز ارمیا جلوتر نرفتند،یعنی نمی توانستند. چگونه به آن چشمان نیمه باز مشکی مشکی می توانستی چشم بدوزی،زمانی که تو را نگاه نمی کند و افق دیدش جایی ماورای تو و سنگر است؟
قیمت فعلی : 120,000 ریال
 
نظرات (0)
جانستان کابستان (مولف: رضا امیر خانی )
رضا امیرخانی در جانستان کابلستان سفر کوتاه اما پر ماجرایش به افغانستان را روایت می کند.پرسه در خاک همسایه فرصتی است برای نگاه کردن دوباره به ایران ، اتفاقات تازه و آینده ی پیش رو.
قیمت فعلی : 95,000 ریال
 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH