|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

..

  

فاضل نظری شاعر محبوب ایرانی است که در بین جوانان از طرفداران زیادی برخوردار است. کتاب اکنون جدیدترین اثر اوست که انتشارات سوره مهر آن را به چاپ رسانده است. این کتاب شامل 40 غزل عارفانه و شاعرانه از این شاعر 40 ساله است. 

اشعار فاضل نظری معمولا ریشه ای مذهبی دارد و از قرآن و اهل بیت الهام گرفته شده اند. جدیدترین اثر این شاعر از اوایل بهمن تا اوایل اسفند پیش فروش شده و در 14 اسفند نیز جشن امضای کتاب اکنون برگزار شد. فاضل نظری تا به امروز بیش از 500 هزار نسخه از کتاب های خود را به خوانندگان عرضه کرده است که خود نشان دهنده محبوبیت زیاد وی است. تا به حال از او 5 کتاب به نام های «گریه های امپراطور»، «اقلیت»، «آن ها»، «ضد» و «کتاب» به چاپ رسیده است. کتاب اکنون حال و هوایی به مانند کتاب های «ضد» و «گریه های امپراطور» دارد. این کتاب در اولین چاپ خود در 2500 نسخه چاپ شده است. به دلیل پر طرفدار بودن این کتاب در دوره پیش فروش آن، چاپ های دوم، سوم و چهارم نیز در حال انجام است. کتاب اکنون اتفاقی جدید در این ژانر است و علاقه مندان به اشعار فاضل نظری می توانند از اشعار پخته تر و بسیار زیبایی در این کتاب بهره ببرند.

در یکی از غزل های او که در کتاب اکنون به چاپ رسیده است، می خوانیم:

مرا تو راحت جانی و من تو را نگران

گناه کیست که من با توام تو با دگران

اگر بهشت بهایش تو را نداشتن است

جهنم است بهشتی که نیستی تو در آن

به جست‌و‌جوی تو در چشم خلق خیره شدم

غریبه‌اند برایم تمام رهگذران

نهان چگونه نگه دارمت ز چشم رقیب

چقدر راهزن اینجاست بین همسفران

عجب ز عشق که هر کس روایتی دارد

از این گدازه‌ی آتشفشان در فوران

خموش باش که با دیگران نمی‌گویند

رموز تجربه‌ وحی را پیامبران