|دین کالا - فروشگاه کتاب مذهبی و محصولات فرهنگی

کتابهای ویژه


فروش وي‍‍ژه

http://dinkala.ir/index.php/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/product/view/5/7861.html 
کتاب ادبیات مداحی 

اثر جدید شاعر گرانقدر آقای محمد سهرابی 

سبد خرید شما


جمع کل با تخفیف:   0 ریال

..

  

فاضل نظری در سال 1358 در شهرستان خمین متولد شد. وی تحصیلات اولیه خود را در همین شهر گذراند و در سال 1367 برای تحصیل در رشته مدیریت به تهران آمد. فاضل نظری دکترای مدیریت تولید و عملیات دارد و در این مقطع در دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده است. وی تا کنون چندین مجموعه شعر به نام های «گریه های امپراطور»، «اقلیت»، «آن ها»، «ضد»، «کتاب» و «اکنون» به چاپ رسانده است که اکنون جدیدترین اثر این شاعر نام آشنا می باشد. علاوه بر چاپ کتاب هایش، مسئولیت های دیگری نیز در عرصه ادبیات و شعر داشته است. شاید مشاور علمی جشنواره بین المللی شعر فجر مهم ترین مسئولیت است که تا به امروز برعهده گرفته است. از افتخارات او می توان به انتخاب شدن کتابش به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی در سال 1387، تقدیر به عنوان شاعر جریان ساز دهه 1380 و پر مخاطب ترین شاعر با معرفی بنیاد ادبیات دانستی اشاره کرد. وی به دلیل جریان ساز بودن در اشعار اسلامی و انقلابی در سال 1393 در کنار افراد به نامی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، نرگس آبیار، مرتضی سرهنگی و مسعود نجابتی نامزد چهره شاخص هنر انقلاب اسلامی شده است. 

اولین کتاب او یعنی «گریه های امپراطور» در سال 1382 منتشر شد و تا به چاپ 55ام رسید. این کتاب در بین جوانان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. «اقلیت» که نام کتاب دوم اوست در سال 1385 چاپ شد و باعث بیشتر شدن علاقه مندان وی گردید. «آن ها» سومین کتاب اوست که در سال 1388 به چاپ رسید و تا چاپ 46ام رسیده است. چهار سال پس از آخرین اثر به چاپ رسیده از او، کتاب «ضد» منتشر شد و پس از آن در سال 1395 کتاب «کتاب» این شاعر به چاپ رسید. همان طور که گفته شد جدیدترین اثر وی «اکنون» نام دارد. 

بزرگان بسیاری در رابطه با اشعار وی نظر داده اند و آن ها را بیسار پخته و وزین معرفی کرده اند. بهاء الدین خرمشاهی حافظ پژوهش قرآنی کشور عزیزمان در این رابطه گفته است: " فاضل نظری تنها یک سوم از عمر طبیعی خود را گذارنده است و در آینده معجزه ای در شعر امروز ما ایجاد خواهد کرد. " نویسنده محبوب کشورمام محمد صالح اعلا گفته است: همیشه از نام فاضل نظری حیرت زده می شوم. ساعد باقری که خود از شاعران معاصر معروف ایرانی است در رابطه با فاضل نظری گفته است: او یک گنج برای شعر معاصر است.